Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik
Takip Edin Takip Edin

Dernek
Dernek Logosu Dernek Logosu

Eklenti Kur
Radyo Radyo



Reklamlar Reklamlar

ÖĞRENCİ TANITIM FORMU

ÖĞRENCİ TANITIM FORMU


defa gösterilmiştir
( FORMU YAZICINIZ VARSA EVDE, DEĞİLSE DERNEK MERKEZİMİZDE DOLDURABİLİRSİNİZ. )

Değerli Üyelerimiz Merhaba,

1-    Geleceğimiz olan çocuklarımızın yetişmesinekatkıda bulunmak, sizlerin olduğu kadar derneğimizin de görevleri arasındadır.Derneğimize 2 bilgisayar ve 1 yazıcı alarak; dernek üyelerimizin hizmetinesunulmuştur.

Çocuklarımızın proje ödevlerini,ücretsiz olarak derneğimize gelerek yazıcıdan çıktı alabilirsiniz. Haftasonları yoğun olarak derneğimizin merkezinde çocuklarımıza ders verdirerekyardımcı olmak istiyoruz. Onların derslerde daha başarılı olması, hem ülkemiz,hem çevremiz için iftihar kaynağı olacaktır.

Eğitim hayatında daha başarılıolması için gönüllü birkaç öğretmenler ile görüşmelerimiz devam etmektedir.Bunun için öğrencilerimizin yapamadığı, anlayamadığı ders konularını, bizzatöğrencilerimizle beraber dernek merkezimize gelerek, öğrencilerimizi tanıtanformun doldurulması gerekmektedir.

Tüm üyelerimizin yapacağımız bueğitim hamlesine, çocuklarıyla beraber katılmasını umut ediyor ve sizleriderneğimizde bekliyoruz.

2-    Dernek merkezimize tiyatro sahnesi kurulmasıçalışmaları devam etmektedir. Tiyatro, müzik, Folklor, Semah eğitimçalışmalarımızda yapılacaktır. Hafta sonları kültürel faaliyetlerde bulunmak vebu faaliyetlerimizin içinde yer almak isteyenlerin bizzat dernek merkezinegelerek başvuruda bulunması gerekmektedir.

Hepimiz Yolbaşı köylü olabiliriz.Ama sonuçta hepimiz aynı ağacın büyük bir ailesiyiz.


Saygılarımızla, 




YOLBAŞI KÖYÜ YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
YÖNETİM KURULU 

YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0273

© 2010 yolbasi.com
Yolbaşı Köyü Web Portalı http://www.yolbasi.com

Tam Ekran